post
Reportáž

Výhra Petrušce nad Hradcem Králové!

Osmou ligovou výhru sezóny si zajistil A-tým, který v 11. kole 3. ČFL porazil silný tým rezervy Hradce Králové.
Stadion Fr.Kloze / tráva
VS
  • Branky: 43. a 62. Tesař, 54. Buneš

Rozhodčí: Glogar - Budil, Hrivík

• Diváci: 665

Sestava SK Kladno: Kladno: Smrkovský – Krejčí, Kolářský, Hrubeš, Fojt (88. Borák) – Eichler, Pospíšil (84. Šíma), Kozel, Buneš (78. Dike), Tesař (88. Kalina) – Jakab (88. Šnobl).

Reportáž

Utkání od svého začátku nabízelo celou řadu šanci, a u většiny byli právě naši hráči. Postupně nad pálí Kozel s Tesařem, poté Jakab s Pospíšilem vyzývají hostujícího brankáře k úspěšným zákrokům. A když se do protiútoku vrhají domácí, ve formě hrající obrana družiny Zdeňka Haška vše s přehledem likviduje.

Dlouhé čekání na branku ukončil dvě minuty před koncem prvního dějství Tesař, který si postavil nařízený pokutový kop, svým pohybem poslal brankáře na druhou stranu a bezpečně proměnil. Do druhé půle vstupují se stejnou vervou. Již v 54. minutě přesně zakončuje Buneš, což v 62. minutě dovršil gól Tesaře, kterému předcházela nádherná kombinace z prvního dotyku Jakaba, Eichlera a Pospíšila.

Závěr utkání přináší snahu hradeckých fotbalistů o změnu skóre. Proti největší šanci po rohovém kopu skvělý zákrok vytáhl Tesař, a protože ani naši borci své další šance nevyužili, utkání končí výhrou 3:0 pro Kladno!