Archiv článků

Chebu nadělilo SK bůra!

Předposlední domácí utkání sehráli svěřenci trenéra Zdeňka Haška proti Hvězdě Cheb. Od začátku utkání si šli za třemi body, které taky nakonec přesvědčivě získali! Na pětigólové výhře se podílelo hned pět různých střelců včetně dorostence Jakuba Lišky, který při svém prvním startu od začátku dokázal skórovat! Nakonec z toho bylo pohodové vítězství 5:0.

Starší dorostenci vybojovali čtyři body a slaví záchranu!

Náročný program zvládli starší dorostenci skvěle. Ve druhém anglickém týdnu za sebou získali čtyři body a probojovali se do horní poloviny tabulky. Mladší dorostenci zvítězili ve stejném programu v jednom utkání. Starší žáci prohráli v Plzni a mladší v českých Budějovicích.

Slova Matěje Šnobla po utkání ve Štětí

Odchovanec SK Matěj Šnobl v dresu "A" týmu působí tři sezóny, během kterých stihl nastřílet již 50 divizních gólů. Dva z nich přidal v uplynulém utkání ve Štětí, kde nastoupil do druhé půle.

A-tým přivezl výhru ze Štětí

Sobotní deštivé dopoledne nabídlo jednoznačné utkání, které přineslo devátou jarní výhru Kladna.

Rozhodla dobrá předvedená hra, myslí si Zdeněk Hašek

Tým Kladna zvítězil ve Štětí 2:0, když rozhodl dvěma brankami střídající Matěj Šnobl. „Rozhodla dobrá předvedená hra, především druhou půli. Šli jsme trpělivě za vítězstvím a hráli jsme dobře kombinačně. Z toho mám největší radost,“ řekl po utkání trenér Zdeněk Hašek.

Starší žáci porazili Spartu Praha!

Senzační vítězství zaznamenali starší žáci. Fotbalisté do patnácti let porazili nejslavnější český klub Spartu Praha 2:0. Bodovali tak v šestém utkání v řadě a ukazují, že se o záchranu nejvyšší soutěže ještě poperou. Dorosty mají za sebou anglický týden v Plzni a Pardubicích…

Hašek po Ostrovu: Hráče připravujeme na příští sezónu

Trenér Zdeněk Hašek hodnotí vítězné utkání s Ostrovem

Zápas jsme měli pod kontrolou, těší Hrubeše po Ostrovu

Karel Hrubeš hodnotí vítězné utkání s Ostrovem