Archiv článků

Třetí letní posilou je křídelník Daehwan Shin

Křídelní hráč z Jižní Koreji Shi Dae Hwan posílil kladenský A-tým

Jihokorejský středopolař Park Se Ho je hráčem SK Kladno

Jihokorejský střední záložník Park Se Ho je čtvrtou letní posilou A-týmu.

Prodej permanentek na sezónu 2024/25 zahájen!

SK Kladno se po jedenácti sezónách vrací do 3. ligy, do které vstoupí již 10. srpna zápasem proti B-týmu FK Teplice. S tím se neodmyslitelně váže i vstupné. Ve článku níže Vám představíme, jaké změny od nové sezóny nastanou, a především jak výhodnou permanentku získat.

B-tým zahájil přípravu

V pondělí 15. července poprvé v sezoně 2024/25 vyběhli na trávník hráči rezervy SK. Tým pod taktovkou trenéra Tomáše Vincence během přípravy odehraje čtyři utkání a do soutěže, stejně jako A-tým, vstoupí v sobotu 10. srpna, kdy v prvním kole 6. ligy skupiny A (1.A třída) vyzve Viktorii Vestec.

A-tým v druhém letním utkání porazil Aritmu 3:0

Svůj druhý přípravný zápas odehrál A-tým na hřišti v Libušíně. Poločasové vedení 1:0 z kopaček Šímy dokázal dobrým výkonem v druhé půli opět uhájit a zaslouženě zvítězil.

Kapitán Rendla věří, že A-tým bude na 3. ligu dobře přípravený

Kapitán A-týmu Michal Rendla hodnotí druhé přípravné utkání s Aritmou Praha.

Proběhl třetí ročník Fotbalového kempu SK Kladno

Již třetí ročník příměstského fotbalového kempu SK Kladno proběhl od 8. do 12. července 2024.

Program mládežnických týmů v letní přípravě

Žáci a dorostenci SK Kladno mají před sebou další sezonu v ligových soutěžích. Přípravy některých z nich již začaly, starší dorostenci absolvovali soustředění v Mýtě, kde porazili Rokycany. Starší žáci na přelomu července a srpna podstoupí již tradiční soustředění ve Spořicích. Rozpis přípravných utkání všech kategorií v přípravě na novou sezonu najdete níže.