post
Reportáž

Z Jablonce vezeme tři body za vysokou výhru!

Nedělní dopoledne přineslo druhou po sobě jdoucí výhru 4:0 s týmem z podještědí.
Areál Břízky / tráva
VS
  • Branky: 6. Hrubeš, 29. Jakab, 34. Tesař, 80. Šnobl

Rozhodčí: Hamouz - Melichar, Louda

ŽK: 69. Šíma

• Diváci: 104

Sestava SK Kladno: Smrkovský - Krejčí, Hrubeš, Kolářský, Fojt (75. Jelínek) - Kozel (69. Dike), Buneš, Pospíšil - Eichler, Jakab (60. Šíma), Tesař (60. Šnobl)

Reportáž

Utkání začíná pozvolnou snahou o kombinaci našich borců. Vývoj zápasu již v 6. minutě svým gólem pomyslně předběhl Hrubeš, který po rohovém kopu propálil domácího brankáře. Nepříliš pohledný herní byl rázem zapomenut, a zdá se, na hřišti hraje jen jedno mužstvo. Družině Zdeňka Haška se daří kombinovat a krásnými akcemi uzavírat soupeře před vlastní brankou. Nejprve prudkou střelu nad vysílá Pospíšil, poté do tyče pálí Jakab. Ten se minutu po své střele do brankové konstrukce nakonec prosadil. Ve 29. minutě dokázal Tesařovu střelu umístit mezi tři tyče. Ani to z první půle nebylo vše. Jelikož si Tesař s Jakabem prohodili role, můžeme se od 34. minuty těšit vedení již 3:0.

Druhá půle je zásadně ovlivněna poločasovým výsledkem. Iniciativu přebírá domácí Jablonec, a několika standardními situacemi a závary před brankou Smrkovského skutečně hrozí. Štěstěna při nich ovšem nestojí, a jeden z mála útoku ve druhé půli v 80. minutě využívá po přihrávce Buneše do prázdné branky Šnobl.

Naši borci si tak z Jablonce vezou druhou výhru 4:0 v řadě!