post
Reportáž

Rezerva po slibném výkonu podlehla Podlesí

První venkovní utkání jarní části sezóny odehrál také "B" tým. Ten si i přes dobrý výkon z Podlesí odjel bez bodu a zadělal si tak na krušné boje o záchranu.
Podlesí
VS
  • Branky: 51. Jiránek, 80. a 90+1 Jandera - 45. Čermák

    ŽK: 33. Drašnar, 76. Vojtíšek - 29. Pechr

    Rozhodčí: Fejfar - Týče, Husák

  • Diváci: 72

Sestava TJ Kovohutě Podlesí: Zykán - Mišun, Buch (63. Hausleitner), Polák, Drašnar (C), Šlapák, Jiránek (44. Vohradský), Jandera, Havelka (58. Šrajn), Halamai (58. Mezera), Trefný (66. Vojtíšek)

Sestava SK Kladno: Cimrman - Noll, Pechr (C), Veiner (89. Jančí), Slabý (33. Čermák), Blažek, Janda (83. Abrham), Truhlář, Novák, Klvaň (83. Čapek), Procházka (73. Daníček)

Reportáž

Začátek utkání byl poznamenán přechodem na přírodní trávu. Domácí Podlesí si během úvodní čtvrthodiny vytvářejí dvojici nebezpečných šancí, které obrana Kladna zvládla zneškodnit. Postupné zlepšení hry mladých Kladeňáků přichází s dvacátou minutou, značné držení míče a narůstající dominance graduje samostatným nájezdem Truhláře na soupeřovu branku. Kladenští mladící tak na gól musejí čekat až do 45. minuty, kdy se po rohovém kopu hlavou prosadil Oldřich Čermák. „Olda znovu ukázal, že má zkrátka čich na góly.“ dodal trenér Tomáš Abrham. Domácí se po vstupu do druhé půle snaží využít své výškové převahy, hrozí především ze vzduchu, na což ještě dokázal reagovat další neproměněnou šancí Truhlář, ale poté už přichází vyrovnání. I přes opětovný tlak góly přidávají pouze domácí. „Opravdu mě štve, že po kvalitním výkonu odjíždíme bez bodu. Sami jsme se potopili do bojů o záchranu a nyní budeme muset vynaložit mnohem větší úsilí na získaní bodů.“ komentoval trenér „B“ týmu Tomáš Abrham.

Hlavní partneři