post
Reportáž

B tým na úvod jara remizoval s Jinočany

Po výsledkově vydařené zimní přípravě nastoupila do prvního utkání jarní části NEXT REALITY 1.A třídy kladenská rezerva. Ta měla Jinočany na lopatě, smolným gólem v poslední minutě ale nakonec pouze remizovala 2:2.
Stadion Fr.Kloze - UMT
VS
  • Branky: 23. Slabý, 82. Truhlář - 56. Volek, 90+5 Pelikán.
  • Diváci: 50

Sestava SK Kladno: Cimrman - Noll, Pechr (C), Slabý, Kácl, Truhlář (90. Janda), Novák (87. Daníček), Jankovský (90+2 Veiner), Rendla, Duda (57. Čermák), Bokša.

Sestava FK Jinočany: Páleník - Petrouš, Komínek, Ambrus, Kalaš (66. Cháb), Pelikán, Pospíšil (56. Pivrnec), Volek (C), Macek (78. Nový), Bogár (85. Karpíšek), Vostracký (87. Simandl).

Reportáž

B tým nastoupil do utkání s Jinočany posílen hned o několik hráčů, kteří toho moc neodehráli dopoledne v divizním utkání s Neratovicemi. Nastoupili tak třeba Ondřej Noll, Michal Rendla či Jan Slabý. A právě poslední jmenovaný otevřel gólový účet zápasu, když se se dokázal prosadit ve 23. minutě, čímž určil poločasové skóre.

Po přestávce bylo akce vidět více. Deset minut po restartu vyrovnal hostující Tomáš Volek, v 82. minutě ovšem strhl vedení zpět na stranu Kladna Marek Truhlář. Zanedlouho poté brankář Jinočan sestřelil unikajícího domácího hráče a bez protestů přijal červenou kartu. V nastaveném čase už se zdálo, že utkání výsledkem 2:1 skončí. Brankář Adam Cimrman přiznal teč a kopal se tak roh, ze kterého se prosadil Timothy Pelikán, borec s nespočtem startů v ČFL a Divizi. Rezerva SK tak v prvním jarním kole remizovala s FK Jinočany 2:2.