post
Reportáž

A-tým na závěr sezóny vyhrál v Českém Brodu

A-tým v dohrávce 16. kola Divize B přehrál houževnatý Český Brod a se stříbrnou sezónou se tak rozloučil vítězně.

• Diváci: 100

Sestava SK Český Brod: Fülöp - Farkaš, Horálek, Skořepa (78. Černý), Carda (73. Soukup), Kadlec, Fikejz (35. Blecha), Václavík, Kejha, Moravec (78. Vlček), Vokáč (46. Novák)

Sestava SK Kladno: Smrkovský - Kolářský, Rendla, Borák (56. Čížek) - Hrubeš, Eichler (85. Procházka), Pospíšil, Holub (71. Liška), Houha (71. Kalina) - Šíma (85. Kafka), Šnobl

Reportáž

První půle sobotního utkání přinesla vyrovnaný fotbal, ze kterého již po čtvrthodině dokázal po chybě domácích velkou šanci vytěžit Šnobl. V ní zachoval chladnou hlavu a předložil míč Eichlerovi, který se do prázdné branky nemýlil. Vedoucí branka Kladno neutěšila, již o pár minut později nádhernou průnikovou přihrávkou vysouvá Pospíšil Hrubeše hrajícího na právě straně zálohy. Pravý moment na překonání brodského brankáře prováhal, a svou šanci nevyužil. Nemusel však smutnit, ve 25. minutě se do úniku dostal hráč zápasu Šnobl, kterého soupeř zastavil za cenu faulu v pokutovém území. Nařízenou penaltu si postavil Šíma, a s přehledem jí proměnil. Tím byl určen výsledek 1. poločasu.

Poločas druhý začíná Český Brod velkým tlakem. Série standardních situací a následných zásahů naší obrany vrcholí 49. minutou a brankou na 1:2. Kladno v tu chvíli tahá za kratší konec, domácí snaze o vyrovnání pevně vzdoruje a naopak se postupně dostává do útoku. Vše vyvrcholilo závěrečným gólem celé sezóny Antonína Holuba, který si na zadní tyči našel domácí obranou podceněný centr a pohodlně tak určil konečný stav celého zápasu.