post
Reportáž

Reportáž vítězného utkání s Neratovicemi - Byškovicemi

Kladenský "A" tým vstoupil do divizního jara úspěšně. Na Stadionu Františka Kloze čtyřmi góly vyšetřil tradičního soupeře.
Stadion Fr.Kloze / tráva
VS
  • Branky: 45. a 76. (pen.) Eichler, 53. Šíma (pen.), 62. Šnobl. Rozhodčí:: Pekař - Šůma, Trojan. ŽK: 67. Weickert Z., 71. Jindřich.
  • Diváci: 270

Sestava SK Kladno: Smrkovský - Čížek, Hrubeš, Kolářský, Borák - Houha (83. Jankovský), Eichler (83. Slabý), Blažek (68. Dejčmar), Pospíšil (78. Holub) - Šíma (83. Pihrt), Šnobl.

Sestava FK Neratovice: Měsíček - Chlumecký (C), Jindřich, Weickert A., Weickert Z., Nerger, Štegl (63. Freisler), Vokoun (54. Jelínek), Buriánek (80. Kalabis), Stárek (54. Pavlík), Valenta.

Reportáž

9. březen 2024 do historie vstoupí jako úspěšná premiéra Zdeňka Haška na lavičce "A" týmu v roli hlavního trenéra. Ta však začíná krutým bojem, kdy se v tempu "nahoru - dolu" chtějí ukázat obě mužstva. První polovina plná soubojů začíná velkou šancí Šnobla, která leč skončila nevyužita, přidala pod kotel již tak rozjetému zápasu. Na hřišti je znát úvodní ostych v rozehrávce způsobený přechodem na trávu o kterém se následně prokáže, že je oprávněný. Kolářský v 18. minutě špatnou přihrávkou předložil míč neratovickému útočníkovi. Ten mu nejprve udělal kličku a následně prověřil skvěle chytající Smrkovského. Skóre se po zákroku navrátilce z Příbrami nadále nemění. Volání po brance je stále silnější, přesný pas na Pospíšila a následné zakočení Šímy do prázdné brány neprošlo pro offside. Závěrečný tlak před koncem první půle branku nakonec přináší, Eichler fantastickou střelou do šibenice neratovické branky poslal Kladno do vedení.

Půle druhá začíná ve stejném "laufu", ve kterém ta první skončila. Po rohovém kopu došlu k zatažení za dres našeho Hrubeše neratovickým hráčem v pokutovém území a rozhodčí nařídil penaltu, kterou Šíma bezpečně proměnil. To už je znát herní převaha kladenských. Začínají se objevovat náznaky kombinace a Kladno dominuje. Krásné akce kapitána Čížka a ve formě hrajícího Pospíšila jsou pastvou pro oči diváků, kterých si na dnešní zápas našlo cestu rovných 270. Branky přidává po krásné průnikové přihrávce Šnobl, a po penaltě na Houhu svojí druhou branku přidal Eichler. Kladno tak do divizního jara vstoupilo úspěšně!

Hlavní partneři