post
Reportáž

Velkolepý úvod ČFL, Kladno nasázelo Teplicím sedm kousků!

Takový úvod asi nikdo nečekal. Kladno v úvodním kole třetí nejvyšší soutěže hostilo rezervu Teplic a k vidění bylo neskutečných deset gólů. Hned sedm z nich dali hráči SK, které tak bere první body do tabulky!
Stadion Fr.Kloze / tráva
VS
  • Branky: 37. Rendla, 40. Pospíšil, 73. Kozel (pen.), 78. Fojt, 81. Rubeš, 84. Eichler, 90. Tesař - 20. a 55. Vachoušek, 56. Korselt.

ŽK: 87. Tesař - 57. Pokorný, 61. Vachoušek.

Rozhodčí: Melichar - Nejedlo, Dohnal.

• Diváci: 850

Sestava SK Kladno: Smrkovský - Borák (58. Houha), Rendla (C), Rubeš, Fojt - Buneš (58. Dike), Kozel, Pospíšil (76. Eichler - Jakab, Šnobl (58. Shin), Šíma (58. Tesař).

Sestava FK Teplice B: Čechal - Emmer, Audinis, Korselt, Port (65. Bzura), Váňa (81. Köstl), Kolář, Vachoušek (C), Pokorný (60. Šimonovský), Podaný (81. Slivka), Kříž.

Reportáž

Zápas začal ve velmi dobrém tempu a už ve dvanácté minutě měl šanci Josef Jakab, který zamířil těsně mimo. Jako první však udeřili hosté, když se po dorážce prosadil Matyáš Vachoušek. Ještě do poločasu ale domácí ukázali svůj um a skóre otočili. Nejprve zavelel do boje kapitán Michal Rendla, který se prosadil po rohovém kopu. O tři minuty později poté na 2:1 upravil skóre výstavní ranou Tadeáš Pospíšil.

Vstup do druhé půle ale pro Kladeňáky nebyl ideální. Během dvou minut totiž znovu vedla rezerva Teplic po druhé brance Vachouška a trefě Korselta znovu vedla. To ale bylo ze strany hostů vše. V 74. minutě totiž po faulu na Jakaba proměnil penaltu Daniel Kozel. Následovala gólová smršť, kterou odstartoval Radek Fojt vedoucím gólem. Žlutomodří se následně složili a Jakub Rubeš, David Eichler a Jiří Tesař přesnými zásahy upravili skóre na neuvěřitelných 7:3 pro SK.