post
Reportáž

Reportáž přípravného utkání s Loko Vltavín

Předposlední přípravné utkání odehrála družina Zdeňka Haška na umělé trávě na Zličíně proti třetiligovému Loko Vltavín
UMT Zličín
VS
  • Branky: Eichler (z pen.)

Sestava SK Kladno: Švenger (46. Smrkovský) – Houha (46. Borák), Hrubeš, Kolářský, Noll (46. Jankovský) – Holub, Blažek, Eichler (46. Slabý) – Čížek, Šíma (46. Pihrt), Šnobl (46. Dejčmar)

Reportáž

Ráz utkání je určen již od samého začátku a celkově je definován dokola se opakujícími se situacemi. A hned minuta přináší otevření skóre. Jednoduchý přechod přes střed hřiště snadno vede až k zakončení, ve kterém se Vltavín nemýlí. To jakoby našim vzalo vítr z plachet a prakticky celý první poločas čelí jednomu útoku za druhým, na čemž se výrazně podepisuje rychlostí rozdíl mezi oběma soupeři. Za tím co kladenští se na alespoň náznak šance nadřou, Vltavín si šance své tvoří s obrovskou lehkostí a přehledem. To má za následek vysoké, neméně však zasloužené poločasové vedení Pražanů 4:0.

Do půle druhé šanci dostávají střídající hráči a po logickém zmírnění tempa. Do hry se tak dostávají i naši borci a chvíli po startu první půle přichází penaltový zákrok na obránce v barvách Kladna Jankovského. Následně odpískaný pokutový kop s přehledem proměnil Eichler, čímž tak alespoň částečně koriguje skóre. Navázat na něj se snažil Blažek po přečtení soupeřovy rozehrávky, míč si bohužel připravoval dlouho a skóre se nadále měnilo pouze na straně Pražanů.

Loko Vltavín – SK Kladno 5:1 (4:0)

Sestava: Švenger (46. Smrkovský) – Houha (46. Borák), Hrubeš, Kolářský, Noll (46. Jankovský) – Holub, Blažek, Eichler (46. Slabý) – Čížek, Šíma (46. Pihrt), Šnobl (46. Dejčmar)

Branka: Eichler (z pen.)

Příští utkání odehraje kladenský „A“ tým na domácí půdě s Pěnčínem. O přesném času a místě utkání budeme včas informovat. Pro více informací sledujte naše sociální sítě!