Reportáž přípravného utkání s Velkými Hamry

Po Hořovicích Kladeňáci vyzvali další tým z vedlejší skupiny Divize. Tentokrát ze skupiny C – Velké Hamry.
Lipník u Benátek nad Jizerou
VS

Reportáž

Soupeř, který měl v utkání jasnou výškovou a váhovou převahu, dělal ze začátku svěřencům Zdeňka Haška problémy. Po úvodních minutách se ale s těmito rozdíly vyrovnali a uspěli fotbalovostí. To po dvaceti minutách vyústilo v branku Šímy, po které se však Velké Hamry začaly více dostávat dopředu. A z pohledu kladenských lacině do poločasu dokázaly vyrovnat.

Po změně stran sice soupeř místy zlobil, herně ale měli navrch Kladeňáci. Ti si vzali vedení zpět, když se po Holubem prodlouženém rohovém kopu prosadil Jakub Kolářský. Zanedlouho poté střílel Dejčmar a v pokutovém území se nejrychleji zorientoval Matěj Šnobl, který stanovil konečný stav zápasu na 3:1 pro SK.

FK Velké Hamry – SK Kladno 1:3 (1:1)

Sestava: Smrkovský (46. Švenger) – Houha (46. Borák), Kolářský, Hrubeš, Jankovský (46. Noll) – Eichler (46. Kalina), Slabý (46. Holub), Blažek (46. Pihrt) – Pospíšil (46. Dejčmar), Šíma (46. Čížek), Šnobl.

Branky: Šíma, Kolářský, Šnobl.