Aktuality Mládež

Starší žáci předvedli s Teplicemi parádní obrat

26 Září 2018

Prohrávali už 0:3! Jenže hráči SK Kladno U15 se nepoložili a zápas s Teplicemi otočili na 6:3. O rok mladší žáci prohráli se stejným soupeřem 1:3. Dorosty byly o víkendu stoprocentní! Devatenáctka porazila Doubravku 2:0 a sedmnáctka vysoko 6:1.

Druhé vítězství v řadě si připsali fotbalisté SK Kladno do devatenácti let. V České lize dorostu si po Českých Budějovicích poradili s Doubravkou 2:0. „Šlo o velmi vydařené utkání,“ hodnotil utkání Martin Hřídel, trenér SK Kladno. I přes vítězství ale viděl ve hře nedostatky. „Musíme zapracovat na přechodové fázi při postupném útoku.“ Vysoké vítězství zaznamenali hráči mladšího dorostu SK Kladno. Ti porazili Doubravku 6:1. „A to jsme ještě řadu příležitostí neproměnili. Šlo o zasloužené a jednoznačné vítězství,“ řekl kladenský trenér Jan Pejša.

ČLD U19 - SK Kladno – SK SENCO Doubravka 2:0 (1:0)
Branky: Šnobl, Pospíšil
Sestava – Pokorný Z. – Hrbek (78. Pokorný T.), Janda, Stříška, Jizba – Pospíšil, Donát, Cimrman (71. Prošek), Kreisinger (46. Dejčmar) – Šrédl (81. Čapek), Šnobl (61. Čermák).

ČLD U17 – SK Kladno – SK SENCO Doubravka 6:1 (3:0)
Branky: Veselý, Kolářský, Charvát, Lunger, Tung, Veiner
Sestava - Hrnčíř – Veselý (45. Vaňous), Rottner, Pospíšil, Skalák (75. Veiner) - Kolářský, Zábranský – Charvát (45. Kukla), Slabý, Měřínský (60. Tung) – Lunger (60. Halaj).

Bláznivý zápas mají za sebou starší žáci SK Kladno. V nejvyšší české soutěži už prohrávali na domácím hřišti s FK Teplicemi 0:3, ale nakonec vyhráli 6:3! O poločas vedl soupeř o jednu branku a na začátku druhé půle přidal ještě dvě branky. „Už to s námi nevypadlo moc dobře,“ přiznal domácí trenér Jan Procházka. Jenže v posledních pětadvaceti minutách hráči Kladna dokázali nasázet soupeři šest gólů. „Kluci nesložili zbraně a ukázali svoji sílu. Za to jim patří velký dík,“ dodal Procházka. Nepovedené utkání mají za sebou žáci do čtrnácti let. Od začátku utkání byli aktivnější fotbalisté Teplic, kteří nakonec zvítězili na hřišti Kladna 3:1. "Hráči Teplic byli v utkání mnohem aktivnější než naši hráči. Za vítězstvím si šli více než my," řekl trenér domácích Martin Jícha.

ČLŽ U15 - SK Kladno - FK Teplice 6:3 (0:1)
Branky: Veselý 3x, Duda 2x, Truhlář.
Sestava: Polcar - Kácl, Bokša, Bartoš, Justra - Herčík, Duda, Holeček, Pliml (43.Truhlář) - Chlumský - Veselý (65.Heler).

ČLŽ U14 – SK Kladno - FK Teplice 1:3 (0:1)
Sestava: Serpietri (45.Vajshajtl) - Rottner (36.Fajka), Brabec, Kalina (55.Korbel), Hoffmann – Rous (70.Vosyka), Fiala (65. Procházka), Pavlík, Janega (36.Došek) – Kloček (36.Hanuščík).