Aktuality Mládež

Nejstarší Dorost dvakrát prohrál, žáci porazili Příbram i Teplice

13 Září 2018

KLADNO – PRVNÍ VÍTĚZSTVÍ V NEJVYŠŠÍ SOUTĚŽI SI PŘIPSALI STARŠÍ ŽÁCI SK KLADNO. NA DOMÁCÍM HŘIŠTI PORAZILI PŘÍBRAM 5:0. DOROSTENCI V KATEGORII U19 DVAKRÁT PROHRÁLI V PRAZE. V TÝDNU NESTAČILI 0:3 NA SLAVII A O VÍKENDU PODLEHLI NA VYŠEHRADĚ 1:3. TO MLADŠÍ ŽÁCI U12 DOMA ZVÍTĚZILI NAD TEPLICE 9:7.

Dorosty nastoupily dvakrát na hřišti v Praze. Minulý týden ve středu hráli na Slavii a v neděli na Vyšehradě. Devatenáctka ani jeden zápas nezvládla a obě utkání prohrála – na Slavii 0:3 a na Vyšehradě 1:3. „Slavie byla asi nejkvalitnější soupeř v celé soutěži, ale i tak jsme měli stejný počet šancí. Rozhodla kvalita a řešení ve finální fázi,“ řekl Martin Hřídel, trenér Kladna. Stejné zápasy odehrál i mladší dorost. Na hřišti Slavie prohrál 0:2, především kvůli promarněnému prvnímu poločasu. „Nastoupili jsme s příliš velkým respektem k soupeři a hráli zakřiknutě,“ řekl Jan Pejša, trenér Kladna. Druhý poločas hráči Kladna hru postupně vyrovnávali a vytvořili si i šance na vstřelení branky. „Bohužel jsme ale žádnou neproměnili a to byl největší rozdíl mezi námi a soupeřem.“ Střeleckou chuť si Kladeňáci spravili v neděli na hřišti Vyšehradu, když vyhráli 4:1. „Největší potíže nám dělala umělá tráva, ale dařilo se nám proměňovat šance“ řekl Pejša.

ČLD U19 - SK Slavia Praha - SK Kladno 3:0 (2:0)
Sestava – Kindl – Hrbek (54.Čapek), Dáňa, Janda, Kreisinger (76.Cimrman) – Perlik (62.Dejčmar), Donát, Střiška (63.Šnobl), Jizba (88. Čermák), Pospíšil - Šrédl.

ČLD U19 – FC Slavoj Vyšehrad - SK Kladno 3:1 (2 : 1)
Branky: Ferlík
Sestava: Kindl – Hrbek (58. Čapek), Dáňa (72. Čermák), Janda, Kreisinger – Perlik (55. Dejčmar), Donát (61. Cimrman), Střiška, Jizba (55. Šnobl), Pospíšil - Šrédl.

ČLD U17 – SK Slavia Praha - SK Kladno 2 : 0 (2 : 0)
Sestava : Hrnčíř - Rottner, Pospíšil, Klvaň, Veiner (70. Skalák) – Zábranský (80. Halaj), Tyban – Krpálek (46. Tung), Slabý, Blažek (60. Měřínský) – Klimt (46. Lunger).

ČLD U17 – FC Slavoj Vyšehrad - SK Kladno 1 : 4 ( 0 : 1)
Branky: Blažek, Krpálek, Měřínský,Klimt
Sestava: Cimrman - Veselý, Pospíšil, Kolářský, Veiner - Tyban (46. Krpálek), Klvaň (80. Zábranský) – Tung (60. Rottner), Slabý, Blažek (70. Klimt) – Lunger (46. Měřínský).

První domácí utkání mají za sebou starší žáci SK Kladno. V nejvyšší žákovské soutěži porazili Příbram vysoko 5:0. „Z kluků už v kabině bylo cítit, že pro úspěch udělají maximum, a proto za odvedenou práci byli odměněni,“ řekl k utkání trenér Kladna Jan Procházka. Rovněž žáci odehráli jedno utkání minulou středu. Na hřišti Meteoru Praha prohráli 0:4. „Řekl bych, že jsme nebyli horším týmem na hřišti, ale srazili nás do kolen naše hloupé chyby v defenzivě,“ řekl Procházka. Odlišně si vedli starší žáci do čtrnácti let. Ti dokázali vyhrát na hřišti Meteoru 3:1, ale doma podlehli Příbrami 2:4. Především pak v Praze odehráli dobré utkání. „Kluci společně poctivě pracovali a odměnou jim je první ligové vítězství,“ řekl trenér SK Kladno Václav Kalina. Ani s Příbramí neodehrála čtrnáctka špatný zápas, ale na další body to nestačilo. „Soupeř nás přetlačil především svým důrazem,“ řekl Martin Jícha, trenér Kladna.


ČLŽ U15 - SK Kladno - 1. FK Příbram 5:0 (3:0)
Branky: 3x Holeček, Veselý, Grumlík.
Sestava: Polcar - Kácl, Bakša, Bartoš, Grumlík (55. Ricci) - Truhlář (58. Mysliveček), Duda, Holeček, Justra – Herčík (45. Chlumský) – Veselý (60. Heler).

ČLŽ U15 - FK Meteor Praha – SK Kladno 4:0 (2:0)
Sestava: Švestka - Kácl, Bakša (61. Heler), Bartoš, Grumlík (36. Holas) - Truhlář (61. Ricci), Justra (36. Duda), Holeček, Pliml (50. Mysliveček) - Herčík – Veselý.

ČLŽ U14 - SK Kladno - 1. FK Příbram 2:4 (2:2)
Branky: Fajka, Hoffmann.
Sestava: Sestava: Vajshajtl - Rottner (49. Korbel), Podivínský, Hoffmann (36. Novák) - Fajka, Fiala (45. Kloček), Pavlík, Kalina, Vosyka (36. Janega) - Rous, Lank (36. Hanuščík).

ČLŽ U14 – FK Meteor Praha – SK Kladno 1:3 (0:2)
Branky: Hoffmann, Vosyka, Podivínský.
Sestava: Vajshajtl - Rottner, Brabec, Hoffmann - Novák (36. Fajka), Janega, Hanuščík (36. Kalina), Pavlík (42. Fiala, 60. Rous), Vosyka (49. Podivínský) - Korbel (36. Došek), Kloček.

Mladší žáci narazili v týdnu a o víkendu na zcela odlišné soupeře. Zatímco ve středu si obě mužstva proti Neratovicím s chutí zastřílela, v sobotu sehrála vyrovnaná utkání s Teplicemi. Žáci do třinácti let rozdrtili Neratovice 10:0. „V utkání jsme zaslouženě vyhráli a těší nás i vstřelené branky,“ řekl Milan Mikula, trenér Kladna. S Teplicemi prohrálo Kladno na domácím hřišti 5:9. „Kluky ale musím za výkon i nasazení pochválit. Řekl bych, že vyhrálo šťastnější mužstvo,“ hodnotil kladenský trenér Jaroslav Hamouz. Nejmladší žáci zvítězili v Neratovicích 15:2. „Nakonec jsme mohli vstřelit branek ještě víc,“ viděl Aleš Hejkal, trenér Kladna. I v sobotním utkání hráči SK Kladno vyhráli. V domácím prostředí si poradili s Teplicemi 9:7. „V pohledném utkání jsme do poloviny zápasu dotahovali skóre a nakonec soupeře zlomili,“ řekl Aleš Hejkal.


ČLŽ U13 – SK Kladno – FK Teplice 5:9
Sestava: Vojtíšek, Adam - Eška, Chochola, Řehoř L., Egrmaier, Hrudka, Požár, Hamouz, Mikula, Kozubek, Zoubek, Pavlíček, Kolka, Dvořák, Řehoř M., Haluza, Šíma, Randášek.

ČLŽ U13 – Neratovice - SK Kladno 0 : 10
Branky: Hamouz 2x, Haluza, Řehoř M., Pavlíček, Chochola, Šíma, Požár, Zoubek.
Sestava: Vojtíšek, Adam, Řehoř M., Řehoř I., Chochola, Hrudka, Eška, Kolka, Mikula, Egermaier, Šíma, Dvořák, Kozubek, Požár, Pavlíček, Hamouz, Zoubek, Randýsek, Haluza.

ČLŽ U12 - SK Kladno - FK Teplice 9:7
Branky: Kubů 3x Mucha, 2x Chvapil, Svoboda, Kolísek, Adamus.
Sestava: Hejkal - Abrham, Adamus, Chvapil, Hašek, Mucha, Kubů, Pavlík, Kolísek, Halaj, Svoboda, Jílek, Janát, Civín.

ČLŽ U12 - Neratovice – SK Kladno 2:15
Branky: Kolísek 2x, Kubů 2x, Mucha 2x, Pavlík 2x, Janát 2x, Abrham, Chvapil, Svoboda, Civín, Jílek.
Sestava: Hejkal - Abrham, Adamus, Chvapil, Hašek, Mucha, Kubů, Pavlík, Kolísek, Halaj, Svoboda, Jílek, Civín, Janát.

Advertisement block