Fotbalový klub
 SK Kladno
 založeno 1903

ZIMNÍ TURNAJ VYŠEHRADU - VYŠEHRAD : SK KLADNO 2 : 2

Odehráli  jsme  první  zápas  tohoto  roku  s  domácím  Vyšehradem  výsledkem  2 : 2.  Cílem  zápasu  nebylo  podat  špičkový  výkon  se  silným  soupeřem ,  ale  naběhat  kilometry  ve  hře ,  porvat  se  o  výsledek   a  po  týdenní  přípravě  mít  dost  morálních  sil  zvládnout  zápas  s  těžkým  soupeřem .  Vyšehrad  začal  zostra  a  byl  lepší  prvních  20  minut .  Dostali  jsme  branku ,  Rada  po  rohovém  kopu  Bartoše  hlavou  vyrovnal  na  1 : 1 .   Na  levé  straně  obrany  nastoupil   Janda  z  Čelákovic  a  nevedl  si  špatně .  Na  hrotu  dostal  možnost   ukázat se   Slanina  z  Hostouně  a  také  to  nebylo  marné.  Ve  druhém  poločase  hráli  v  útoku  Rein  z  Bohemians  1905  a  kanadský  talent  Arthur  Šarapov ,  který  také  vyrovnával  po  akci  Reina  na  2 : 2 . Dobře  si  vedli  Rada  na  stoperu/ až  na  několik  chybiček  v  závěru / Procházka  střídal  výborné  okamžiky  se  slabšími , solidně  hrál  Bartoš , Toth ,  hodně  přidat  budou  muset  Růžička ,  Samek  Holeček ,  Franek  a  další  hráči , chtějí - li  hrát  ČFL  za  Kladno ! Nyní  nás  čeká   velmi  náročný  týden ,  který  vyvrcholí  utkáním  na  Vyšehradě  s  Kunicemi ,  které  vedou  po  podzimu  tabulku  ČFL !

SESTAVA    SK  KLADNO  :    Sedlák / 46´ Hůla /  -   Samek ,  Rada ,  Vavřina / 30´ Franek / , Janda  -   Bartoš ,  Procházka ,  Růžička / 60´ Toth / , Holeček  / 70´ Slanina /  -  Toth  / 46´ Rein / , Slanina  / 46´Šarapov /