Fotbalový klub
 SK Kladno
 založeno 1903

TURNAJ VYŠEHRAD - 2.

TURNAJ  VYŠEHRAD   -  2. zápas  na  turnaji  v  Praze  jsme  prohráli  s  mužstvem  Kunic  0:4 .  Soupeř  se  ukázal  jako  mužstvo , které  by  po  14  dnech  přípravy  mohlo  hrát  ligu  a  velmi  dobře. Jejich  hráči  se  dobře  pohybovali ,  drželi  míč , minimálně  kazili  a  s  naší  podporou  nás  přehráli  ve  všech  činnostech .  Góly  padaly  po  našich  hrubých  chybách ,  první  branku  jsme  si  dali  sami -  dezorientovaný  Rada  zničehonic   přehlavičkoval  vlastního  brankáře  a  otevřel  skore  na  0 : 1.  Po  chvilce  jsme  po  zbytečném  faulu  Samka  inkasovali  podruhé  z  penalty  a  třetí  branka  padla  po  hrubce  golmana  Sedláka -  to  byl  poločasový  souhrn  našich  chyb ! My  jsme  mohli  skorovat  dvakrát - Holeček  si  nevěděl  rady  s  míčem  na  malém  vápně  sám  před  brankou  a  Toth  se  po  pěkné  akci  dostal  ke  střele , mířil  vedle .  Ve  druhé  půli  jsme  dostali  čtvrtou  branku  po  hrubé  chybě  Krupičky  a  naopak  my  jsme  šance  nevyužili .  Procházka  trefil  břevno , Reinovu  střelu  vykopli  z   brankové  čáry , střela  Krupičky  šla  těsně  nad , Slanina  měl  dobrou  možnost  ke  skorování .

Z  výsledku  se  poučíme , ale  nebudeme  z  toho  dělat  závěry . Neustoupíme  z  náročné  cesty , ještě  příští  týden  se  budeme  věnovat  kondici a síle ,  bez  které  fotbal  hrát  nejde .  Od  čtvrtého  týdne  se  již  zaměříme  na  fotbalou  činnost  ,  intervalové  hry  s  míčem  ,  herní  tréninky  a  také  na  nácvik  různých  variant . Kunice  byly  někde  jinde  ,  my  je  můžeme  postupně  dohnat  a  vyrovnat  se  jim  na  konci  přípravy .  V  tom  je  smysl .

Sestava  SK  :    Sedlák  -   Štoncner  / 46´ Krupička/ , Samek , Rada ,  Holeček / 46´ Vavřina /   -   Bartoš , Procházka , Růžička , Švambera / 75´ Cafourek  /  -  Toth / 46´ Slanina , 70´ Toth / -   Cafourek  / 46´ Rein /