Fotbalový klub
 SK Kladno
 založeno 1903

Starší žáci rozstříleli Meteor Praha, mladší prohráli s Mostem

Oba celky starších žáků SK Kladno si poradily doma s Meteorem Praha. Patnáctka vyhrála 6:0, čtrnáctka vysoko 15:1. V neděli pojedou oba týmy hrát do Teplic o první místo tabulky. Mladším žákům už se tolik nedařilo a obě mužstva prohrála s Mostem.

Jednoznačné zápasy sehráli starší žáci s Meteorem Praha. Patnáctka vyhrála jednoznačně 6:0, když vedla už v poločase o čtyři branky. „První půle byla velmi dobrá, předváděli jsme kombinační hru, ze které se nám podařilo vstřelit čtyři góly. Druhý poločas už byl slabší, na kluky dolehlo uspokojení,“ shrnul Lukáš Soudek.

Ještě větší příděl branek nasázela svému soupeři čtrnáctka. Ta vyhrála vysoko 15:1. V utkání si hráči Kladna s chutí zastříleli, Kotouček se trefil hned pětkrát, po hattricku si připsali Šnobl a Jůza. „Proti slabému soupeři jsme předváděli kombinační fotbal se spoustou krásných akcí a gólů,“ řekl Jiří Dušek.

Obě mužstva starších žáků jedou v neděli hrát do Teplic. Právě s Teplicemi by se měli obě mužstva prát o první místo v tabulce.

Starší žáci A ČLSŽ – U15

SK Kladno – Meteor Praha 6:0 (4:0)

Góly Kladna: Kott 2x, Pihrt, Abrham, Kubů, Holub

Sestava: Řehák - Průcha (60. Kopačinský), Abrham, Kadar, Procházka (55. Kárník) – Kott, Pihrt, Kubů, Kalousek (36. Čech) – Mráček (42. Sekanina), Kolub (36. Haifler)

Starší žáci B ČLSŽ– U14

SK Kladno – Meteor Praha 15:1 (6:0)

Góly Kladna: Kotouček 5x, Šnobl 3x, Jůza 3x, Drozda, Rohla, Hlaváček, Jizba

Sestava: Pokorný – Linhart (50. Dejčmar), Rohla, Jizba, Halász - Jůza, Dáňa, Drozda, Hlaváček - Šnobl, Kotouček

Mladším žákům už se tolik nedařilo a obě mužstva prohrála s Mostem. Třináctka prohrála ve vyrovnaném utkání 9:12. „Šlo o zápas s velmi kvalitním soupeřem. Dovolím si tvrdit, že jsme v utkání byli lepším týmem, bohužel Most byl efektivnější v zakončení,“ hodnotil Jaroslav Hrubeš.

To dvanáctka dostala výprask 6:23. „Propadli jsme především v bojovnosti a důrazu. K tomu nám chyběl i pohyb po hřišti,“ shrnul Milan Novák.