Fotbalový klub
 SK Kladno
 založeno 1903

Poslední přípravné zápasy SK před ČFL

Poslední 2 zápasy před startem ČFL  jsme sehráli se slabšími  soupeři . V týdnu  jsme  odehráli  zápas na UMT  v Rynholci  s Tuchlovicemi  a po poločase  3 : 1 jsme ve druhé půli přidali ještě 4 branky a utkání skončilo 7 : 2 . Bojovný a vyhecovaný soupeř byl motivován trenérem Šupáčkem a do 65.minuty byl nepříjemným protivníkem. První půle byla slušná , hráli jsme rychle, po zemi , zápas měl úroveň . Mrzí mě pouze inkasovaná  branka , kde jsme po řadě  chyb  nechali hodně  prostoru hráčům Tuchlovic a inkasovali zbytečný gól . Ve druhém poločase nastoupilo 8 nových hráčů a 20 minut jsme se špatně pohybovali , hráli ,,profesorsky" a naprosto neefektivně. Až od 65.minuty jsme zlepšili  pohyb a začali dávat  branky.

Sestava  :  Hůla  -  Koiš, Cafourek, Vavřina, Švambera - Hanzlík - Janda, Toth , Šarapov , Růžička Petr - Vodička

2. poločas :  Hůla - Samek , Rada , Štoncner , Švambera - Procházka - Holeček , Toth , Růžička Jiří , Růžička Petr - Vodička

Generálka  na  ČFL - Dobřichovice  -  sobota 2.3. ve 14 hodin

Dobřichovice  se  ukázaly   jako  běhavý , nekompromisní, důrazný  tým , nedal  nám  prostor  pro  kombinaci , hrál  aktivně  , proto  to  byla  dobrá  prověrka  odolnosti  našeho  mužstva. Poločas  skončil  po  brance  Růžičky  P.  1 : 0 , díky  tvrdé  umělé  trávě  to  byl  spíše  boj . Ve  druhém  poločase  jsme  vystřídali  4  hráče ,  po  čistém  hattricku  Vodičky  jsme  ještě  přidali  branku  z  penalty  a  utkání  skončilo  5 : 0. Ukázalo  se, že  budeme  muset  přidat  na  důraze  v  osobních  soubojích  a  zlepšit  hru  po  zemi .

Sestava   :   Hůla -  Samek /46´Koiš/ , Rada , Vavřina , Štoncner / 46´Janda / -   Procházka -  Růžička P. , Hanzlík , Růžička J. / 46´Holeček/ , Šimkovský                 / 46´Švambera / - Vodička / 70´Cafourek /

Branky :  3 Vodička , Růžička Petr , Holeček /P/